e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
14 votes, 1004 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1004 reviews.

Mevr. Francy Borghmans21 September 2019, 13:57

Mooie producten en snelle levering.

Pani Aleksandra Bialobrzeska19 September 2019, 14:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam zamowilam paczkę 14.09 dzisiaj jest 19.09 paczki nie otrzymałam.Nigdy nie bylo problemu ,aż do teraz.Prosze o jakieś informacje.

Pani Magda PAWŁUCKA18 September 2019, 17:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

co sie dzieje z moim zamowieniem?

Pani Ewa Durlik17 September 2019, 14:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem zadowolona, paczka przyszła bardzo szybko, zestaw super. Na pewno będę robić tu zakupy. Polecam

Pani Katarzyna Zawada16 September 2019, 14:40

Kiedy mogę się spodziewać wysyłki paczuszki

Pani Agnieszka Walak12 September 2019, 19:45

Zamówienie we wtorek,dostawa w czwartek. DHL punktualnie. E-mail wcześniej o przedział czasowy dostaw y.Polecam!

Pani Magdalena Jedrzejczak10 September 2019, 16:45

Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie się zgadza, dostawa bezproblemowa. Polecam :)

Pani Agnieszka Plawiak9 September 2019, 22:33

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super, jestem bardzo zadowolona z szybkiej i bezproblemowej obsługi. Polecam

Pani monika koc9 September 2019, 17:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Rewelacja szybko sprawnie bez kłopotu Polecam !

Mevr. Karin Vuijst9 September 2019, 13:06

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bedankt weer!! Super snel,altijd blij met jullie, tot de volgende x. Liefs

Pani Joanna Zygmunt5 September 2019, 14:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem zadowolona, szybka dostawa, wszystko OK

Pani Justyna Szydlowska3 September 2019, 16:00

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo zadowolona, z jakosci produktow.
Szybka dostawa.
Polecam.

Pani Sabina Hahn3 September 2019, 14:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko jest ok. Szybka przesyłka, zamówienie się zgadza. Polecam

Pani Anita Spychalska31 August 2019, 15:19

Witam czy moglabym zamienic kolor 280 medium violet z semilac na nr 145 Lila story ??

Pani Marzena Grabowska30 August 2019, 15:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Dziekuje jestem bardzo zadowolona

Pani Karolina Jura30 August 2019, 7:06

Bardzo przepraszam, myslalam, że piszę wiadomość do Państwa. Oczywiście, że jestem zawsze super zadowolona a dhl... to dhl, ciężko z nimi się żyje

Pani Karolina Jura30 August 2019, 7:02

Dzień dobry, nie dostałam kodu do odebrania paczki z punktu dhl. Bardzo proszę o przesłanie. Dziękuję bardzo.
Miłego dnia życzę

Pani Angelina Urbaniak29 August 2019, 16:13

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Mega szybka dostawa, szminki matowe super trwale semilac, Polecam ;)

Pani Katarzyna Konopek28 August 2019, 16:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zakupiłam po raz drugi produkty marki semilac przez stronę e-women.eu . Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktow zawsze szybko i na czas :) Jedynie co bym zmieniła to np . Przy zakupie od 50 euro przesyłka gratis . Pozdrawiam !

Pani Justyna Szywała28 August 2019, 13:46

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka dotarła szybko. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry.
Pani z którą rozmawiałam bardzo miła i pomogła rozwiązać problem.
Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep, produkty są oryginalne i solidnie zapakowane.
Polecam

Pani Katarzyna Jopek28 August 2019, 12:18

Szybka dostawa do domu, produkty spełniają swoje warunki. Jestem bardzo zadwowolona.

Pani Paula Kaczanowska25 August 2019, 15:50

Szybka wysylka, żadnych problemów, zamówienie kompletne
Polecam !

Pani Anna Hadrys21 August 2019, 19:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak zamawiałamm powyższe produkty były na stanie. Czekam tydzień i nadal brak wysyłki

Pani Iza Bernas21 August 2019, 14:01

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam bardzo szybka wysyłka. Kontakt ze sklepem również na plus.

Webshop Directory

Categories