e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
14 votes, 1004 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1004 reviews.

Karolina1 March 2018, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak dla mnie sklep jest na prawdę dobry

Ewelina28 February 2018, 13:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo polecam!
Kolejny raz składałam zamówienie, które dotarło do mnie w trybie expresowym. Jestem bardzo zadowolona i mam zamiar cały czas korzystać z usług E-woman

Agnieszka28 February 2018, 12:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam :) Kilkakrotnie składałam zamówienia i zawsze wszystko przychodziło w trybie expresowym.

Dorota28 February 2018, 1:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Firma uczciwa i godna polecenia. Nawet jesli brakuje jakiegos produktu, to tylko z winy Anvon.
Problem zostaje zawsze dobrze rozstrzygniety. Uwazam, ze osoba skladajaca zamowienie powinna uzbroic sie w cierpliwosc i nie,,przerabiac muchy na slonia,,. Jestem zawsze zadowolona, nawet jesli czegos brakuje to jest to jest to dobrze nadrobione i zrekonpensowane.

Ania25 February 2018, 17:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko zgodnie z zamówieniem, paczka przyszła po trzech dniach od złożenia zamówienia :) polecam serdecznie!

Anna24 February 2018, 12:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Składałam zamówienia już kilkakrotnie i zawsze były błyskawicznie realizowane. Przesyłki są dobrze zabezpieczone, a produkty najwyższej jakości.
Ostatnio przez pomyłkę zamówiłam produkt, który już posiadałam. Świetny, miły kontakt i bezproblemowa wymiana na inny produkt.
Raz jeszcze dziękuję.
Polecam innym zakupy w e-Women.nl i sama mam zamiar jeszcze nie raz składać tu zamówienie.

Iwona22 February 2018, 16:28

Komentarz jest tylko jeden : SUPER i artykuly i sposob wysylki ! Czas oczekiwania od zamowienia blyskawiczny ! Jednym slowem : SUPER e-woman.nl
Daje pelne 5 gwiazdek , nawet z +, :-)

Aneta20 February 2018, 0:34

Jak juz otrzymam przesyłkę (dzis bedzie 6 dzien od zamówienia) to podzielę sie swoją opinia...

Ewi19 February 2018, 15:54

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo zadowolona, paczka była szybko i kompletna.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam wszystkim

Agnieszka19 February 2018, 10:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Ekspresowa przesyłka do Belgii, paczka kompletna. To na pewno nie moje ostatnie zakupy :)

Monika13 February 2018, 14:09

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Profesjonalna firma. Zawsze wszystko zgodnie z opisem i na czas. Napewno będę stałym klientem

Monika9 February 2018, 13:09

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Swietnie
Szybko dostarczona przesylka.

Wawrzyniak7 February 2018, 10:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko i sprawnie Polecam ☺

Ania6 February 2018, 14:26

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiałam już kilka razy i wszystko ok, szybka dostawa

Ola3 February 2018, 14:42

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super!!! Przesylka eksresowa, jestem bardzo zadowolona

EMILIA31 January 2018, 23:39

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko sprawnie wysyłka EXPRESS polecam :)

Dominika28 January 2018, 21:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawialam kolejny raz. Zamówienie złożyłam we wtorek A paczkę miałam już w środę. Polecam

B M Nowacka28 January 2018, 16:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

jak zwykle niezawodne podejscie do klienta a wysyłka expresowa

Nazar28 January 2018, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam, szybka dostawa.

Bozena Bolt22 January 2018, 14:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko sprawnie i super kontakt . Polecam

Gosia20 January 2018, 19:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiam w ewoman za kazdym razem kiedy w moim salonie czegos brakuje i wiem ze dotrze wszystko bardzo szybko! Super sklep!

Klaudia18 January 2018, 15:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamwialam pierwszy raz. Przesylka dotarla do Holandii bardzo szybko (sobota-zamowienie, czwartek-dostawa). Wszystko super zapakowane i zgodne z zamowieniem. Jak najbardziej polecam!

Dorota12 January 2018, 17:24

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Nadal czekam cierpliwie na zamowienie, nie zamartwiam sie , ze cos tam sie opoznia, bo wiem , ze wszystko zostanie zalatwione jak nalezy. Uczciwa firma, godna polecenia.

Magda11 January 2018, 17:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko super sprawnie. Polecam

Webshop Directory

Categories