e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Bozena29 October 2017, 13:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka przesyłka super kontakt . Polecam

marta28 October 2017, 14:06

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

jestem bardzo zadowolona z obslugi sklepu e-women przesylki dostawczane sa na czas. Marka Neonail jest dla mnie numerem jeden na rynku. Polecam

Aleksandra26 October 2017, 21:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super szybka wysyłka, wszystko sie zgadza, dobrze zabezpieczone :)

Judyta25 October 2017, 13:39

Zamówione w piątek i nadal czekam...

e-Woman.nl25 October 2017, 16:21

Proszę sprawdzić maila. Tam jest link do śledzenia :)

Pilarska24 October 2017, 19:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Brakuje bazy w zestawie startowym, czekam na kontakt. Pozdrawiam

Danijela Schelling22 October 2017, 13:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zeer tevreden over alles.

Kinga19 October 2017, 15:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwsze zamówienie doszło bardzo szybko :) wszystko się zgadzało.wczoraj zamówiłam następna paczuszke wiec czekam czy też wszystko dotrze :) póki co polecam :)

Gosia14 October 2017, 13:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

To moje drugie zamówienie. Tak jak poprzednio wszystko przebiegło bez komplikacji i w wyznaczonym terminie. Bardzo zadowolona jestem z tej strony i jest to duże udogodnienie. Można na miejscu wszystko zakupić, nie trzeba specjalnie zamawiać z PL albo czekać do urlopu żeby sobie coś przywieźć

Natalia11 October 2017, 18:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pisałam już kilka razy, ale jestem tak zadowolona ze współpracy z tą stroną, że piszę ponownie :) Żadnych problemów, dostawa bardzo szybka, produkty dokładnie takie jakie chciałam i zawsze jakiś bonusik :) Polecam

Gosia8 October 2017, 18:06

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem zadowolona z usług tego sklepu, wszystko przebiegło pomyślnie i bardzo szybko. Polecam

Dagmara6 October 2017, 16:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejna przesyłka doszła kompletna,oczywiście mały gratisik też był. Gorąco polecam

Dominika6 October 2017, 13:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

To bylo moje pierwsze zamowienie i jestem bardzo zadowolona. Szybka wysylka i bardzo dobry kontakt ze sprzedawca. Polecam!!!!

Natalia5 October 2017, 13:40

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejny zakup i kolejna pozytywna opinia :) Babeczki kupujcie śmiało :)

Dagmara3 October 2017, 22:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwszy zakup idealny czwartek wieczorem zamówiłam w sobotę miałam wszystko się zgadzało plus mały gratisik :), teraz zamówiłam w poniedziałek rano i czekam jak tym razem będzie, oby tak samo. Pozdrawiam

Ania30 September 2017, 21:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka przyszła bardzo szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecam :)

K30 September 2017, 13:39

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka wysyłka. Towar super. Ogólnie wszystko tak jak powinno być. Polecam.

Pati30 September 2017, 0:50

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwszy raz robiłam zakupy za pośrednictwem waszego sklepu i jestem bardzo zadowolona . Szybko i wszystko według mojego zamówienia :)

Iza29 September 2017, 13:24

Kolejny raz wszystko w porządku i bardzo szybko:)dziękuję za gratis

ewa25 September 2017, 12:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawialam zestaw kosmetyków we wtorek a nadal nie otrzymałam przesyłki. Cały czas widnieje że płatność otrzymana. Prosicie o opinię a niby jaką mam wystawić skoro ciągle czekam

e-Woman.nl25 September 2017, 12:32

Pani Ewo,domyślam się o czyje zamówienie chodzi. Wybrała Pani zestaw, gdzie napisane jest wyraźnie, że czas oczekiwania na niego to max 7-9 dni. Zestawy dzisiaj do nas dotarły i paczka będzie wysłana najpóźniej jutro.

Magdalena22 September 2017, 20:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko w tempie ekspresowym, zgodne z przesyłką, super

Patrycja19 September 2017, 18:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Złożyłam zamówienie dnia 14, przelwe doszedl natychmiast, dzisiaj jest 19, a ja nadal czekam aż moja paczka zostanie wysłana.

e-Woman.nl19 September 2017, 23:03

Prosimy o kontakt i podanie nazwiska abyśmy mogli sprawdzić co się stało z paczką.

Anna19 September 2017, 10:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem zadowolona, ciesze sie ze mozliwa jest dostawa na terenie Holandii i ceny rowniez przystepne.

Kasia18 September 2017, 11:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super produkty, w dobrej cenie i szybka dostawa. Polecam

Sandra17 September 2017, 13:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pomylone zamowienie.

e-Woman.nl17 September 2017, 17:23

Już poprawiłam. Proszę się nie martwić :)

Webshop Directory

Categories