e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
12 votes, 1004 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1004 reviews.

Babalska19 August 2017, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super polecam produkty extra przesylka expresowa. Zamawiam już 2 raz zestaw i jestem mega zadowolona

Zosia18 August 2017, 23:06

Mega mega jeszcze raz mega!!! Super szybka dostawa, świetny kontakt ze sklepem. Świetne produkty, a lampa mnie urzekła

Roksana17 August 2017, 19:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam! Szybka dostawa i miły kontakt

Zosia16 August 2017, 15:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem mega zadowolona!!! Zakupiłam zestaw startowy z lampa led uv 24W. Jest super!!

Dagmara13 August 2017, 16:01

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko dostałam zamówione produkty. Napewno jeszcze nieraz złożę zamówienie. Polecam ten e-sklep z całego serca. Dziękuję za dołączone niespodzianki. Pozdrawiam

Daria8 August 2017, 13:00

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

100% zadowolenia

Sonja7 August 2017, 22:30

Dziękuję za reakcje, już sprawdzam :)

Sonja7 August 2017, 19:45

Dziewczyny jak robicie zamówienie i płacicie już za przesyłkę,dostajecie jakiegoś maila? Bo ja niestety żadnego nie dostałam..

e-Woman.nl7 August 2017, 21:35

Prosimy sprawdzić czy Pani konto jest zarejestrowane i potwierdzone w mailu. W razie problemu proszę o kontakt telefoniczny-zaradzimy sprawie :)

Murawska7 August 2017, 13:09

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam :) szybka dostawa i kompletne zamowienie.

Sonja5 August 2017, 22:37

Dopisze że dostawa na terenie Holandii.

Sonja5 August 2017, 22:36

Dziewczyny, polecacie mi ta stronę ? Chciałbym zamówić starter z Semilac, nie wiem czy ta strona jest wiarygodna, jeżeli tak to jaka drogę wysyłkowa wybieracie przy zamówieniu??? Pozdrawiam

B M3 August 2017, 13:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

jak zwykle super bez problemu :)) polecam

Nazar1 August 2017, 19:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona, szybka dostawa.

Ania30 July 2017, 15:26

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa oraz dobry kontakt

Liesbeth24 July 2017, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Erg tevreden over eerste bestelling. Ik had eerst een vraag over de producten en deze werd snel beantwoord. Jammer dat 1 van de producten toch niet op voorraad. Hopelijk wordt deze na geleverd. Maar ik zal zeker vaker bestellen op deze site.

Paulina19 July 2017, 13:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam!

Iza18 July 2017, 22:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejne zamówienie i wszystko super!dziękuję za prezent.Polecam

Beata15 July 2017, 14:46

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Skladalam zamowienie drugi raz i napewno nie ostatni. Paczke dostawalam zawsze maksymalnie po 3 dniach. Goraco polecam.

Held14 July 2017, 15:31

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko ok paczka doszla w szybkim tempie.Towar pierwsza klasa.Dziekuje i Polecam
PS.Taka mala sugestia co do funkcjonowania stony,przy robieniu zamówienia wkladamy rzeczy do koszyka placimy i wio :) przydalaby sie tez opcja dodaj do ulubionych,(tak jakby produkty na pozniej ktore nas interesuja)mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi:)

Joanna12 July 2017, 15:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiam dość czesto jestem bardzo zadowolona. Paczka jest dostarczona w zaledwie 2-3 dni i zawsze dostaje upominek dziekuje pani Małgosiu pozdrawiam serdecznie

Ewa10 July 2017, 18:16

Przesyłkę miałam na drugi dzień. Naklejki na pewno się przydadzą:)

Beata8 July 2017, 18:01

W poniedzialek. Zamowilam ,Dzisiaj jest sobota jeszcze nic nie otrzymalam ,takze jak na razie nic pozytywnego napisac nie moge.
Na Poprzednie zamowienie,(rok temu ),czekalam 14 dni.
Jak do tej pory nie mam Chyba szczescia, byc moze jestem jedna......

Pani7 July 2017, 21:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Nie byłam pewna co dostanę, ale po bardzo krótkim czasie (2 dni) otrzymałam moje zamówienie. Ładnie zapakowane i wszystko dokładnie co chciałam. Sama będę jeszcze korzystać z tej drogi kupna i polecam ją też innym

Ewelina7 July 2017, 16:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zdecydowanie polecam, bardzo szybka przesyłka i dołączony gratisik

Webshop Directory

Categories