e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
14 votes, 1004 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1004 reviews.

Held14 July 2017, 15:31

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko ok paczka doszla w szybkim tempie.Towar pierwsza klasa.Dziekuje i Polecam
PS.Taka mala sugestia co do funkcjonowania stony,przy robieniu zamówienia wkladamy rzeczy do koszyka placimy i wio :) przydalaby sie tez opcja dodaj do ulubionych,(tak jakby produkty na pozniej ktore nas interesuja)mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi:)

Joanna12 July 2017, 15:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiam dość czesto jestem bardzo zadowolona. Paczka jest dostarczona w zaledwie 2-3 dni i zawsze dostaje upominek dziekuje pani Małgosiu pozdrawiam serdecznie

Ewa10 July 2017, 18:16

Przesyłkę miałam na drugi dzień. Naklejki na pewno się przydadzą:)

Beata8 July 2017, 18:01

W poniedzialek. Zamowilam ,Dzisiaj jest sobota jeszcze nic nie otrzymalam ,takze jak na razie nic pozytywnego napisac nie moge.
Na Poprzednie zamowienie,(rok temu ),czekalam 14 dni.
Jak do tej pory nie mam Chyba szczescia, byc moze jestem jedna......

Pani7 July 2017, 21:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Nie byłam pewna co dostanę, ale po bardzo krótkim czasie (2 dni) otrzymałam moje zamówienie. Ładnie zapakowane i wszystko dokładnie co chciałam. Sama będę jeszcze korzystać z tej drogi kupna i polecam ją też innym

Ewelina7 July 2017, 16:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zdecydowanie polecam, bardzo szybka przesyłka i dołączony gratisik

ewelina7 July 2017, 14:44

jestem bardzo zadowolona z usług, na pewno skorzystam ponownie :)

Asia6 July 2017, 13:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Korzystałam pierwszy raz, ale z całą pewnością nie ostatni. Jestem zadowolona zarówno z zamówionego towaru, jakości obsługi jak i z krótkiego czasu oczekiwania na przesyłkę. Serdecznie polecam

Sandra1 July 2017, 16:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka właśnie doszła, w idealnym momencie, bo czas na nowe pazurki

Iza29 June 2017, 21:17

Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Polecam!

Held29 June 2017, 12:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejne udane zakupy.Dziekuje i Polecam.

Held28 June 2017, 21:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka dotarla bez problemu.Kontakt ze sprzedajacym super.Mila niespodzianka w postaci gratisow.Polecam

Bożena Bolt28 June 2017, 13:17

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawnie i szybko a dla osób czepialskich , czytać regulamin a będzie łatwiejsze zrozumienie dla obu stron .

Sandra26 June 2017, 22:00

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Niepotrzebnie się czepiacie, że paczka długo idzie jasno i wyraźnie jest napisane, że jeśli czegoś nie ma wysyłka może się przedłużyć... Ja czekam kilka dni i jest okej, nigdy nie miałam żadnego problemu. Kontakt jest bardzo dobry, telefon odbierają zawsze. Serdecznie polecam

Bożena Bolt25 June 2017, 20:19

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko sprawnie i jak obiecane tak słowo dotrzymane zostało , paczka dotarła i przyjaciółka zadowolona z prezentu . Polecam

Anna Ka.17 June 2017, 12:56

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko, sprawnie, super kontakt

Anna Ka.17 June 2017, 12:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko, sprawnie, super kontakt

Aleksandra16 June 2017, 15:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Złożyłam zamówienie 5 dni temu.Paczka nie została wysłana.Zero kontaktu ze strony firmy.Niestety nie polecam.Szybciej by z Polski przyszła.

e-Woman.nl16 June 2017, 16:08

Pani Aleksandro! Od środy wysłałam do Pani 3 maile. Proszę zajrzeć do skrzynki pocztowej. Przytaczam również punkt regulaminu, który Pani zaakceptowała: " Czas dostawy uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie. W razie jego chwilowego braku status dostępności na stronie nie zmienia się, a dostawa może wydłużyć się od 5 do 7 dni roboczych."

Klaudia13 June 2017, 13:26

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawa wyjasniona. Kontakt utrudniony przez mój błąd. Teraz tylko czekam na przesyłkę.

Klaudia13 June 2017, 13:14

Paczka zamówiona w środę, na stronie wciąż widnieje otrzymano płatność. Zero odpowiedzi na maila i na facebooku.

Joanna11 June 2017, 15:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Asia6 June 2017, 20:56

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka realizacja zamowienia. jestem bardzo zadowolona:) polecam!

Olga M.2 June 2017, 16:32

Dziękuję za piękną kartę kolorów. Prezent super. POLECAM

Malwina2 June 2017, 16:24

Szybka wysyłka. Wszystko ok. Polecam

Webshop Directory

Categories