e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Pani Magdalena Sieminska6 July 2019, 14:36

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Boomba z nimi wspolpracowac

Pani Agnieszka Walczynska5 July 2019, 20:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam! Expresowa wysylka! Fachowa pomoc nawet po godzinach pracy i na FB. Super! Towar zawsze zgodny z opisem. Zawsze drobny upominek.

Pani Paulina Zawadzka5 July 2019, 13:17

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

serdecznie polecam szybko i sprawnie

Pani Monika Matuszczak4 July 2019, 15:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Everything is really good, my order come to me in the next day. Thank you :)

D-na Mihaela Anechitoaie4 July 2019, 13:17

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

The best with cuality products

Pani Agnieszka Gadek4 July 2019, 9:19

Dziękuję za szybką i kompletna dostawę.

Pani Paula Kuflewska2 July 2019, 13:07

Witam, chciałam zapytać czy moja poaczuszka juz zostala wyslane? Zamawialam w zeszlym tygodniu w czwartek..

Pani Marlena Mrozinska1 July 2019, 14:34

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super

Pan Edyta Palys Lyszczarz30 June 2019, 14:45

I dont have my packet what hepend?

Pani Kinga Lisiewicz29 June 2019, 15:26

Dostawa bardzo szybka z regóły na drugi dzień , Produkty bardzo dobrze zabezpieczone na pewno nic nie ulegnie zniszczeniu, plus miłe gifty polecam serdecznie

Pani Paula Kuflewska27 June 2019, 13:30

Ja jestem zawsze zadowolona, wszystko szybko przychodzi, I zawsze w komplecie.

Pani Karolina Jura27 June 2019, 10:48

Dzień dobry.
Proszę o link do śledzenia paczki. Czy paczka zostala już wysłana? Bo nie mam żadnych informacji.
Pozdrawiam Karolina Jura

Pani Anna Dudek25 June 2019, 14:06

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysylka.dobrze zapakowane i jeszcze slodki prezent pyszna polska krowka.polecam serdecznie i bardzo dziekuje.moje pierwsze ale napewno nie ostatnie zamowienie

Pani Magdalena Wyzgowska21 June 2019, 21:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczta dotarla bardzo szybko! W 100 procentach produkt taki jak oczekiwalam ,polecam jak najbardziej! Na pewno jeszcze nie raz wroce do tego webshop aby cos zamowic! Pozdrawiam

Pani Edyta Wikieta21 June 2019, 17:33

Nie dostałam jednego produktu i nie dostałam do tej pory odpowiedzi ani zaległej rzeczy . Strasznie się zawiodłam.

Pani Monika Grzywaczewska21 June 2019, 13:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wow szybko perfekcyjnie wszytko i wyszczególnione pięknie , polecam bardzo z całego serduszka, dziękuję bardzo za ten profesjonalizm! Ps dzięki za gratisy,uwilbiam wasze semilakowe krówki hi hi

Pani Jagoda Pietruś21 June 2019, 13:45

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super

Pani Marlena Dziadek20 June 2019, 19:47

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka. Polecam

Pani Samanta Mirga19 June 2019, 21:47

Witam, mam pytanie dotyczące moje zamowinia czy paczka została wysłana?

Pani Sabina Potoczek19 June 2019, 13:17

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka . Dobrze zapakowane ..Polecam

Pani Martyna Adamus17 June 2019, 14:50

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super :)

Pani Izabela Karska17 June 2019, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko na plus

Pani Anna Flejszar15 June 2019, 20:58

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka dotarła szybko i bez problemów.

Mevr. Kasia Domanska14 June 2019, 14:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko perfect ....

Webshop Directory

Categories