e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Pani Karolina Kumór19 May 2019, 13:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam

Ms. Yulia Mitko17 May 2019, 13:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Very nice!

Pani Gosia Klijnstra16 May 2019, 13:35

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wspaniały sklep internetowy z ogromnym asortymentem, świetnymi cenami i szybką wysyłką! Już nie muszę ściągać z Polski ulubionych produktów do paznokci! Dziękuje e-woman!!!

Pani Katarzyna Zawada14 May 2019, 16:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kiedy mogę się spodziewać wysłania paczki proszę o e mail informacyjny

Pani Emilia Kasperska13 May 2019, 13:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko przybiega szybko i sprawnie. Zamówienie kompeltne + gratisy. SZCZERZE POLECAM

Pani Izabela Peplinska10 May 2019, 23:32

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawialam już kilka razy zawsze wszystko zgadzało sie dostawa super szybka.Ostatnio jednak brakowało jednego produktu Hybrid Semilac Intensive Pink napisali że brak w magazynie i ze dosla więc czekam.

Pani Katarzyna Lepiarz10 May 2019, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak zawsze szybko i bezproblemowo.

Pani magdalena milkowska9 May 2019, 7:32

Witam serdecznie nie otrzymalam jednego produktu, mianowicie semi hardi clear 7ml.

Pani Magdalena Madej-Lipka8 May 2019, 13:34

Super kontakt,polecam z całego serca zakupy w tym sklepie.

Pani Sandra Andrzejewska7 May 2019, 19:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z zakupów.Błyskawiczna wysyłka,towar starannie zapakowany i odpowiednio zabezpieczony.PS.Frezarka z Semilac- bajer,gorąco polecam :-)

Pani Agnieszka Plawiak5 May 2019, 18:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super obsługa,bezproblemowa,szybka dostawa. Zapraszam

Mevr. Iwona Kasperek4 May 2019, 13:20

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam wszystkim naprawdę szybka przesyłka oraz fajny prezent dołączony do zamówienia. Potrzebujemy w Holandii takiej właśnie firmy

Pani Katarzyna Drozd3 May 2019, 19:29

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka doszła w dzień od wysłania! Jeszcze nie odebrałam ale już czeka na mnie w bpost! Dziękuje

Mevr. Paulina Kilka2 May 2019, 11:30

szybka i pomyslna tranzakcja. paczka nastepnego dnia juz wyslana.Odpowiednio zapakowana i zabezpieczona. maly gratisik do zamowienia co zawsze cieszy! :) Polecam!!!

Pani Magda Golonka1 May 2019, 13:13

Dziękuję :)

Pani Patrycja Kwiatkowska30 April 2019, 14:50

When finally the packed will come ??

Ms. Luiza Pastusiak29 April 2019, 19:41

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko zgodne z zamówieniem, jak zawsze ekspresowa wysyłka i oczywiście małe upominki. Uwielbiam robić tu zakupy

Pani Karolina Majdak27 April 2019, 13:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super. Szybka wysyłka, gratisy.

Pani Krystyna Brzezicka26 April 2019, 20:09

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłkę otrzymalam z e-Woman. Trwało to trochę długo, bo 9 dni,ale jestem zadowolona ze współpracy. Wszystko ładnie zapakowane. Napewno skorzystam jeszcze nie raz. Dziekuje i pozdrawiam

e-Woman.nl26 April 2019, 23:57

Pani Krystyno. Paczka utknęła w sortowni. Cieszymy się że już jest :)

Pani Paulina Kosik23 April 2019, 17:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka i sprawna dostawa jestem naprawdę zadowolona ze współpracy.

Pani Anna Czugala20 April 2019, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Już robiłam kilka razy zamówienia przez e-woman i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkty są wysokiej jakości i przesyłkidostalam w ciągu 2 dni.

Mevr. Andrea Rogojan19 April 2019, 13:31

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Als je iets bestel word heel snel gelewerd ook nog een klein atentie erbij altijd leuk. Ben zeker tevreden over alles en zal vakker bestellen.

Pani SOKOLOWSKA ANDZELIKA16 April 2019, 13:12

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka i sprawna dostawa jestem naprawdę zadowolona ze współpracy.

Pani Ewa Talecka14 April 2019, 13:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super snelle levering. Volgende dag tuis!
Echte Aanrader!

Webshop Directory

Categories