e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1006 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1006 reviews.

Pani Żaneta Bagińska1 April 2019, 13:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wysłałam do państwa dwa maile, od środy nikt się ze mną nie skontaktował, a bez brakującej części nie mogę pracować. Bardzo proszę o pilny kontakt!

Pani Beata Dlugosz31 March 2019, 17:47

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona z produktów oraz szybkiej dostawy. Polecam

Pani Małgorzata Wajs-Mondzielewska29 March 2019, 19:01

Wszystko super blyskawiczna dostawa

Mevr. Kasia Domanska29 March 2019, 17:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Alles perfect..
...super kontakt i szybka dostawa

Mevr. Karin Vuijst26 March 2019, 21:25

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Alles weer fijn en snel!! Dank jullie wel !

Pani Aleksandra Wojdak26 March 2019, 15:24

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka. Napewno skorzystam nie raz

Pani Monika Grzywaczewska19 March 2019, 21:42

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak zwykle pełen profesjonalizm,godny polecenia ,transakcja bezproblemowa. Produkty idealne. Dziękuję po raz kolejny e woman.nl Pozdrawia Monika!

Mevr. Joanna Wiench18 March 2019, 14:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Juz kilka razy skladalam zamowienia i za kazdym razem szybko dostarczona paczka i solidnie zapakowane. Bardzo polecam

Pani Katarzyna Samelko17 March 2019, 13:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super towar i szybka wysyłka

Ms. Emilia Faraj11 March 2019, 13:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówienie zrealizowane w 2 dni! Bardzo dobrze zapakowane, zabezpieczone przed uszkodzeniem. Polecam!

Pani Marzena Szmyt10 March 2019, 13:08

Jestem zadowolona!!

Pani Anna Czugala9 March 2019, 19:40

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Produkty dobrej jakości, szybka dostawa bo już po dwóch dniach otrzymałam produkt. Gorąco polecam.

Pani Kamila Koziatek8 March 2019, 18:48

Zamówienie przyszło po 3 dniach . Bardzo dobrze zapakowane. Jestem bardzo zadowolona

Pani Kamila Koziatek8 March 2019, 18:46

Zamówienie przyszło po 3 dniach . Bardzo dobrze zapakowane. Jestem bardzo zadowolona

Pani Daria Minkiewicz3 March 2019, 13:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Łatwe zamawianie i szybka dostawa. Serdecznie polecam

Ms. Aleksandra Lubecka3 March 2019, 13:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Tylko cztery gwiazdki,ponieważ zamawiałam w niedzielę wieczorem,a paczka przyszła w czwartek.Fajna byłaby aplikacja bo stronka dość mozolnie "chodzi".Produkty zgodne z opisem i dobrze zapakowane.Głównym powodem zakupu w tym sklepie internetowym były ceny i za to ogromny plus.Nigdzie indziej nie znalazłam niższych.

Pani Małgorzata Wajs-Mondzielewska2 March 2019, 19:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

obsługa super .Sprawnie szybko i zgodne z opisem .Produkty super.

Pani Monika Grzywaczewska2 March 2019, 0:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super Rewelacyjna Transakcja. Polecam bardzo i dziękuję!

Pani Monika Grzywaczewska2 March 2019, 0:37

Transakcja przebiegła rewelacyjnie. Dzięki Wielkie

Pani Kamila Papisz26 February 2019, 19:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko ok;)

Mevr. ewelina olech26 February 2019, 18:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesylka byla szybka ,doszla w ciagu dwoch dni.Jestem bardzo zadowolona .Dziekuje!
Polecam!!!

Pani Izabela Kontraktowicz25 February 2019, 14:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem zadowolona szybka wysyłka produkty bardzo dobre

Pani Iwona Zeman22 February 2019, 9:48

Witam. Mam pytanie dotyczące mojego zamówienia. Poprostu nie dostałam pełnego zamówienia. Czy ono będzie dosłane w późniejszym terminie?

Pani Natalia Ściborowicz20 February 2019, 18:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem (jak zawsze) bardzo zadowolona z jakości produktów oraz z dostawy i współpracy z e-woman.nl . Bardzo polecam każdemu, kto planuje zakupy na tej stronie

Webshop Directory

Categories