e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

PatiPati30 March 2018, 17:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam ten sklep.

Kasia26 March 2018, 21:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

towar zamówiony i dostarczony na czas :) pozytywnie zaskoczył mnie drobny gratis :) niby niewiele ale jak przyjemnie :) polecam bardzo

Mariola26 March 2018, 16:13

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

W środe zamówione, w czwartek wysłane, w piątek dostarczone. Zamówienie kompletne + katalog avon gratis.

Magda24 March 2018, 18:25

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super kontakt ze sprzedawcą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam !!

Kasia K.23 March 2018, 19:41

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kurier DHL to jakaś porażka. Zmiencie na Post Nl czy cokolwiek innego, bo już nie pierwszy raz czekając na przesyłkę nie dostaje jej, a kurier zostawia kartkę że nikogo nie było w domu. To jakaś kpina. E-woman to super strona, a przez kuriera same nieprzyjemności.

e-Woman.nl24 March 2018, 20:07

Pani Kasiu, na naszej stronie są opcje do wyboru, jest również PostNL. To Klient decyduje jak chce otrzymać paczkę. W znacznej większości DHL działa sprawnie, ale znajdują się miejsca gdzie niestety najczęściej zawodzi czynnik ludzki. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do wyboru PostNL

Karina13 March 2018, 17:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

nie polecam kuriera DHL ( dopłacałam szczególnie za dostawę z racji tego ze nie zawsze jestem w domu. Mimo ze w wyznaczonym terminie byłam w domu i oczekiwałam przesyłki, kurier odnotował ze nikogo w domu nie było. Następnego dnia w sobotę od 10-13 miała byc dostarczona paczka. Paczka zostało dostarczona do innych rak. Zamowienie zostało zrealizowane, pieniędzy nie ma, paczki ani śladu a mi pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji 2tygodnie!? Kontakt z E-woman bardzo dobry i przyjazny ale przez kuriera z którym państwo współpracujecie taki Feedback.

Beauty Woman11 March 2018, 13:33

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zawsze jestem zadowolona. Dobry kontakt. Wysyłka szybka. Raz brakowało jednego topu ale zaraz po mojej wiadomości został dosłany. Żadnych problemów

magamaga8 March 2018, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Towar expresowo dotarł ! Zamówienie złożyłam w sobotę a we wtorek po południu mogłam sie cieszyć moim pierwszym zestawem do stylizacji paznokci. Bardzo polecam i napowno bede stala klientką, wszystko zgodne z opisem i żadnych brakow. Gorąco pizdrawiam

Sara7 March 2018, 13:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem . Serdecznie polecam

Milena4 March 2018, 14:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak najbardziej polecam

Sarune4 March 2018, 14:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwszy raz zamawialam rzeci... dostala szybka... zamowilam semilac hardi clear... ale dostalam semilac hardi milk... Chyba ktoś sie pomylił. Nie jiestem zadowoliona bo pysalam wiadomość i nikt nie odpowiadał. Mam nadzieję że przyszłości wiecej pomyłek nie będzie

Ewa4 March 2018, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super strona polecam

dziadzi3 March 2018, 18:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Dziś złożyłam pierwsze zamówienie z polecenia koleżanki. Mimo ze jest sobota już dostałam wiadomość ze wplata została otrzymana. Nie moge sie doczekać kiedy dojdzie paczka . Ile mniej więcej czekacie ?

Ania2 March 2018, 11:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Nie polecam, zamówienie przyszło nie kompletne. Brak jakiejkolwiek informacji i kontaktu że strony sprzedającego. Nie odpowiada na e-mail, brak informacji o wysyłce!!! Dluga wysylka totalny brak szacunku do klienta. Oby uregulowano brak w zamówieniu lub zwrócono pieniądze!!

e-Woman.nl2 March 2018, 12:15

Pani Aniu, nie rozumiem Pani rozgoryczenia. Czego Pani nie zrozumiała w mojej odpowiedzi
"Pani Anno,

Przepraszamy serdecznie za pomyłkę. Oczywiście brakujące waciki zostaną niezwłocznie do Pani wysłane."

Karolina1 March 2018, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak dla mnie sklep jest na prawdę dobry

Ewelina28 February 2018, 13:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo polecam!
Kolejny raz składałam zamówienie, które dotarło do mnie w trybie expresowym. Jestem bardzo zadowolona i mam zamiar cały czas korzystać z usług E-woman

Agnieszka28 February 2018, 12:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam :) Kilkakrotnie składałam zamówienia i zawsze wszystko przychodziło w trybie expresowym.

Dorota28 February 2018, 1:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Firma uczciwa i godna polecenia. Nawet jesli brakuje jakiegos produktu, to tylko z winy Anvon.
Problem zostaje zawsze dobrze rozstrzygniety. Uwazam, ze osoba skladajaca zamowienie powinna uzbroic sie w cierpliwosc i nie,,przerabiac muchy na slonia,,. Jestem zawsze zadowolona, nawet jesli czegos brakuje to jest to jest to dobrze nadrobione i zrekonpensowane.

Ania25 February 2018, 17:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko zgodnie z zamówieniem, paczka przyszła po trzech dniach od złożenia zamówienia :) polecam serdecznie!

Anna24 February 2018, 12:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Składałam zamówienia już kilkakrotnie i zawsze były błyskawicznie realizowane. Przesyłki są dobrze zabezpieczone, a produkty najwyższej jakości.
Ostatnio przez pomyłkę zamówiłam produkt, który już posiadałam. Świetny, miły kontakt i bezproblemowa wymiana na inny produkt.
Raz jeszcze dziękuję.
Polecam innym zakupy w e-Women.nl i sama mam zamiar jeszcze nie raz składać tu zamówienie.

Iwona22 February 2018, 16:28

Komentarz jest tylko jeden : SUPER i artykuly i sposob wysylki ! Czas oczekiwania od zamowienia blyskawiczny ! Jednym slowem : SUPER e-woman.nl
Daje pelne 5 gwiazdek , nawet z +, :-)

Aneta20 February 2018, 0:34

Jak juz otrzymam przesyłkę (dzis bedzie 6 dzien od zamówienia) to podzielę sie swoją opinia...

Ewi19 February 2018, 15:54

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo zadowolona, paczka była szybko i kompletna.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Polecam wszystkim

Agnieszka19 February 2018, 10:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Ekspresowa przesyłka do Belgii, paczka kompletna. To na pewno nie moje ostatnie zakupy :)

Webshop Directory

Categories