e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

anna17 December 2017, 13:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawna przesyłka, towar dobrze zapakowany,polecam

Skrucha15 December 2017, 15:29

Zamówiłam kosmetyki 10 grudnia, dzisiaj jest 15ty I nawet nie dostałam linka do śledzenia przesyłki.

e-Woman.nl15 December 2017, 16:45

Wczoraj o 13:45 było wszystko aktualizowane i wysyłane. Proszę sprawdzić spam.

Patricia13 December 2017, 16:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiałam kilka razy I zawsze wszystko było w porządku. Szybka dostawa :)

Krawczyk12 December 2017, 17:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka z lampą doszła bardzo szybko (do Holandii)Jestem zadowolona

Marta11 December 2017, 13:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super! Przesyłka doszła w jeden dzień !

Zuzanna10 December 2017, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka doszła w ciągu 3 dni. Plus mały prezencik od firmy. Nie pierwszy raz zamawiam i na pewno nie ostatni. Solidna firma.

Klaudia10 December 2017, 13:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko super, wysyłka doszła na drugi dzień. Jestem bardzo zadowolona, na pewno nie ostatni raz robię tu zakupy.

Natalia7 December 2017, 15:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówiłam w sobotę po południu a w środę już miałam zamówienie koło południa. Zadowolona

Zuzanna3 December 2017, 20:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam jestem bardzo zadowolona z zamowienia. Pierwszy raz tu zamowilam i napewno nie ostatni. W poniedzialek rano zamowiona paczka we wtorek nastepnego dnia juz mialam. Super i polecam

Martyna29 November 2017, 15:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam! Zamawiałam 20.11 dziś (29.11) dostałam paczke wszystko sie zgadza zgodnie z zamówieniem! pozdrawiam

Dominika28 November 2017, 21:12

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka wysyłka. Jestem mega zadowolona z paczki. Dolozono również mały gratisik. Polecam

Anna27 November 2017, 18:54

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłkę dostałam extremalnie szybko do tego do jednej bazy dostałam kilka miłych gratisów. Polecam z czystym sumieniem!!!

Sandra27 November 2017, 15:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamowienie 22.11 a dzis 27.11 i dalej nie wiadimo co zamowieniem, zadnej informacji na ten temat, po wyslaniu meila zapytaniem dostalam link do tej strony. Porazka

e-Woman.nl27 November 2017, 16:35

Pani Sandro. Zgodnie z regulaminem mamy 7 dni roboczych na dostarczenie produktów. Przykro nam ze czuje się Pani rozczarowana, ale można było tego uniknąć zapoznając się z regulaminem.

angel17 November 2017, 18:20

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Lekkere geur van de footcremes en alles nieuw ontvangen.

Gołembiewska15 November 2017, 16:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówienie otrzymałam, jestem bardzo zadowolona mimo, że tydzień czekałam i trochę się martwiłam.
Po wysłaniu email otrzymałam telefon, że paczka już jest spakowana i czeka na wysłanie.
Jestem zadowolona z zakupu.

Gołembiewska12 November 2017, 13:53

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Złożyłam zamówienie 7.11, dzisiaj jest 12.11 a moje zamówienie jeszcze nie zostało wysłane. Wysłałam email z zapytaniem lecz dostałam tylko odpowiedź, że sprawdzą co się stało i od tego czasu żadnej odpowiedzi nie dostałam. Zawiodłam się bardzo.

e-Woman.nl13 November 2017, 11:23

Ponieważ otrzymaliśmy od Pani zapytanie o paczkę o godz. 20:51 w piątek, niestety nie byliśmy już w stanie na niego odpowiedzieć. Paczka jest gotowa do wysyłki. Proszę pamiętać, że zgodnie z regulaminem mamy 7 dni roboczych na wysyłkę do Pani paczki. Staramy się oczywiście żeby paczki wychodziły od razu, ale czasami-około 5% paczek-musimy poczekać na dostawę brakującego produktu.

Ania3 November 2017, 7:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówienie kompletne, szybka przesyłka, czego chcieć więcej? Polecam

Kasialenka2 November 2017, 15:50

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Duży wybòr, znalazłam wszystko co potrzebowałam a nawet więcej. Ceny duzo niższe niż u konkurencjii, do tego wszystkiego super szybka wysyłka. W sobote zamówilam a we wtorek już sie cieszylam paczka :) dziekuje i polecam, na pewno jeszcze skorzystam :)

Natalia31 October 2017, 15:46

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Superrrrr zadowolona na maxa paczka na drugi dzien dostarczona nic dodac nic ujac toppppp!!!!!!!

Bozena29 October 2017, 13:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka przesyłka super kontakt . Polecam

marta28 October 2017, 14:06

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

jestem bardzo zadowolona z obslugi sklepu e-women przesylki dostawczane sa na czas. Marka Neonail jest dla mnie numerem jeden na rynku. Polecam

Aleksandra26 October 2017, 21:05

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super szybka wysyłka, wszystko sie zgadza, dobrze zabezpieczone :)

Judyta25 October 2017, 13:39

Zamówione w piątek i nadal czekam...

e-Woman.nl25 October 2017, 16:21

Proszę sprawdzić maila. Tam jest link do śledzenia :)

Pilarska24 October 2017, 19:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Brakuje bazy w zestawie startowym, czekam na kontakt. Pozdrawiam

Webshop Directory

Categories