e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Michalina30 May 2017, 23:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam, jestem zadowolona z obslugi i szybkiej wysylki. Pozdrawiam

Zofia30 May 2017, 20:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

To już moje któreś zamówienie i zawsze paczka jest szybko i z miłymi niepodziankami. Gorąco polecam!!!

Monika30 May 2017, 16:50

Bylo swieto w czwartek a w statusie pisalo ze paczka zostanie w czwartek wyslana.

Monika29 May 2017, 18:02

Na paczki trzeba dlugo czekac.
Moja miala byc wyslana w czwartek a do piero dzisiaj zostala wyslana i juz prawie 1,5 tyg bede czekac.

e-Woman.nl29 May 2017, 18:44

Przepraszamy, ale w czwartek w Holandii było święto.

Aleksandra28 May 2017, 18:31

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka, super kontakt.
Polecam w 100% !!

Aneta24 May 2017, 18:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka dostarczona na czas, super kontakt ze sprzedającym. Polecam !:)

Mariola23 May 2017, 20:20

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka zgodna z zamówieniem plus mały gratis, niestety dostawa 7 dni roboczych, to długo

kasia20 May 2017, 16:52

ja tez zamowilam ... czekalam 2 tygodnie napisalam @i okazalo sie ze kurier z DHL niby dostarczyl paczke do sasiada a pod adresem nikt nie otwieta wiec ani pieniedzy ani paczki.... pierwszy raz taka sytuacja . za drugim razem zamowilam ale przez kuriera post nl gdzie zawsze dostawa byla i czekam tydzien juz .....

e-Woman.nl20 May 2017, 17:26

Pani Katarzyno! Po naszych ustaleniach w czasie poszukiwań paczki miała mi Pani dać znać czy paczka się znalazła. Ponieważ do momentu tego wpisu nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej od Pani, uważałam, że paczka się znalazła. Tym bardziej, że od firmy kurierskiej otrzymałam informację że paczkę dostarczono. Ponieważ nie odbiera Pani moich telefonów jest to jedyna droga żeby się z Panią skontaktować. Niestety na nazwisko jakie do tej pory były zamawiane paczki nie otrzymałam żadnego zamówienia więc proszę o kontakt.

Monika18 May 2017, 21:39

Macie jakis numer kontaktowy ?

Monika18 May 2017, 20:19

W niedziele zlozylam zamowienie i dalej widnieje otrzymano platnosc.dalej czekam i niewiem kiedy przyjdzie paczka.

e-Woman.nl18 May 2017, 20:35

Proszę o pilny kontakt .

Ela18 May 2017, 13:41

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówienie się zgadza w 100%szybką przesyłka i gratisy.jak najbardziej polecam

Patrycja13 May 2017, 17:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Gorąco polecam, zamówienie pełne, plus niespodzianka

ewelina5 May 2017, 8:26

ja rowneiz czekam na przesylka juz tydzien,troche dlugo.... i zero informacji , telefonu nikt nie odbiera....??!!

e-Woman.nl5 May 2017, 11:20

Pani Ewelino, na naszym fanpage zamieściliśmy informacje o trudnościach w dostawach towaru z Polski spowodowanych dniami wolnymi w Polsce i w Holandii. Przepraszamy, ale wiele firm, w tym również przewozowe, biorą wolne co znacznie opóźnia nasze wysyłki. Przepraszamy za te niedogodności.

Kasia2 May 2017, 8:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamowienie zlozylam 6 dni temu, wczoraj wyslalam wiadomosc z pytaniem o termin dostarczenia, ale do teraz nie dostalam odpowiedzi.

Marielix30 April 2017, 15:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Czekam na paczkę już tydzień, status dalej ten sam czyli: otrzymano płatność, a pieniążki wysłane od razu wiec nie wiem o co chodzi

e-Woman.nl1 May 2017, 0:05

Zgodnie z regulaminem naszego sklepu zastrzegamy sobie wydłużenie czasu dostawy od 5 do 7 dni roboczych. Przepraszamy ale okres świąteczny wydłużył nam czas dostaw z Polski.

Alex29 April 2017, 12:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Produkty zgodne z opisem na stronie, dobrze zapakowane, przystępna cena, dobra jakość. Dostawa do kilku dni roboczych. Polecam

marta j28 April 2017, 17:08

polecam wszystko zgodne z opisem szybka dostawa :)

Monika26 April 2017, 13:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa, wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam

Samantha17 April 2017, 17:32

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sandra6 April 2017, 13:29

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa. Produkty zgodne z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona.

Sandra5 April 2017, 13:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Ceny o przynajmniej połowę niższe niż u konkurencji. Dobra komunikacja ze sprzedawcą, szybka wysyłka. Już wiem że będę stałą klientką.
Pozdrawiam :)

Ela4 April 2017, 16:59

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko przyszło w ciągu 3 dni.towar dobrze zapakowany, wszystko się zgadza.jestem mega zadowolona.polecam

Lidia15 March 2017, 13:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka dotarła w ciągu kilku dni. Wszystko się zgadza. Polecam.

Barbara12 March 2017, 19:45

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka dotarla expresowo! I wszystko sie zgadza.

Webshop Directory

Categories