e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Agnieszka10 May 2018, 9:33

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo polecam!Szybka wysyłka. Niebawem skorzystam ponownie

Samantha8 May 2018, 23:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Top!

Jankowiak6 May 2018, 13:31

Super bardzo polecam . Pozdrawiam

Pawel5 May 2018, 13:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Echt super ! Ik ben blij
Dankjewel E-Woman

Alicja20 April 2018, 22:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo polecam!!!!!

krolowa120 April 2018, 13:15

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Dostawa ok, towar ok, ogólnie jestem zadowolona.

Mjaniak19 April 2018, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko perfekt!!!

anna17 April 2018, 16:58

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

polecam serdeczni, szybka obsługa bez pomyłek, po raz kolejny 100% zadowolenia z zakupu

Angelika16 April 2018, 10:02

Polecam! Wszystko zgodne z zamówieniem. Szybka wysyłka.

Dominika11 April 2018, 16:27

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawialam już kolejny raz. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka wysylka

Justyna10 April 2018, 13:45

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejny raz zamawialam i kolejny raz jestem zadowolona :)

D. Milatović9 April 2018, 0:34

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zeer tevreden over alles

Julija4 April 2018, 13:15

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Ik hou van Neonail producten, bestel hier al 3 keer. Deze keer, gelukkig, hoefde ik geen bericht sturen om over verzending van mijn bestelling vragen! Dankuwel! Ik ben helemaal tevreden met de kwaliteit van uw producten.

PatiPati30 March 2018, 17:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sprzedawcą. Polecam ten sklep.

Kasia26 March 2018, 21:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

towar zamówiony i dostarczony na czas :) pozytywnie zaskoczył mnie drobny gratis :) niby niewiele ale jak przyjemnie :) polecam bardzo

Mariola26 March 2018, 16:13

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

W środe zamówione, w czwartek wysłane, w piątek dostarczone. Zamówienie kompletne + katalog avon gratis.

Magda24 March 2018, 18:25

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super kontakt ze sprzedawcą. Bardzo szybka wysyłka. Polecam !!

Kasia K.23 March 2018, 19:41

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kurier DHL to jakaś porażka. Zmiencie na Post Nl czy cokolwiek innego, bo już nie pierwszy raz czekając na przesyłkę nie dostaje jej, a kurier zostawia kartkę że nikogo nie było w domu. To jakaś kpina. E-woman to super strona, a przez kuriera same nieprzyjemności.

e-Woman.nl24 March 2018, 20:07

Pani Kasiu, na naszej stronie są opcje do wyboru, jest również PostNL. To Klient decyduje jak chce otrzymać paczkę. W znacznej większości DHL działa sprawnie, ale znajdują się miejsca gdzie niestety najczęściej zawodzi czynnik ludzki. Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy do wyboru PostNL

Karina13 March 2018, 17:18

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

nie polecam kuriera DHL ( dopłacałam szczególnie za dostawę z racji tego ze nie zawsze jestem w domu. Mimo ze w wyznaczonym terminie byłam w domu i oczekiwałam przesyłki, kurier odnotował ze nikogo w domu nie było. Następnego dnia w sobotę od 10-13 miała byc dostarczona paczka. Paczka zostało dostarczona do innych rak. Zamowienie zostało zrealizowane, pieniędzy nie ma, paczki ani śladu a mi pozostaje czekać na rozpatrzenie reklamacji 2tygodnie!? Kontakt z E-woman bardzo dobry i przyjazny ale przez kuriera z którym państwo współpracujecie taki Feedback.

Beauty Woman11 March 2018, 13:33

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zawsze jestem zadowolona. Dobry kontakt. Wysyłka szybka. Raz brakowało jednego topu ale zaraz po mojej wiadomości został dosłany. Żadnych problemów

magamaga8 March 2018, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Towar expresowo dotarł ! Zamówienie złożyłam w sobotę a we wtorek po południu mogłam sie cieszyć moim pierwszym zestawem do stylizacji paznokci. Bardzo polecam i napowno bede stala klientką, wszystko zgodne z opisem i żadnych brakow. Gorąco pizdrawiam

Sara7 March 2018, 13:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem . Serdecznie polecam

Milena4 March 2018, 14:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jak najbardziej polecam

Sarune4 March 2018, 14:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwszy raz zamawialam rzeci... dostala szybka... zamowilam semilac hardi clear... ale dostalam semilac hardi milk... Chyba ktoś sie pomylił. Nie jiestem zadowoliona bo pysalam wiadomość i nikt nie odpowiadał. Mam nadzieję że przyszłości wiecej pomyłek nie będzie

Webshop Directory

Categories