e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Magda11 January 2018, 17:43

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko super sprawnie. Polecam

Paulina11 January 2018, 13:15

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wysyłka ekspresowa, zamówienia kompletne, polecam :)

Gosia8 January 2018, 22:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam :) szybko i kompleksowo

Ewelina4 January 2018, 11:36

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zdecydowanie polecam, wielokrotnie zamawialam na tej stronie. Przesylka zawsze w tempie ekspresowym, komunikacja ze sprzedawca rowniez na 10.

×××××××2 January 2018, 15:22

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Pierwsza przesyłka doszła niekompletna, kilka razy pisałam niestety "olali " moje wiadomosci, przed następnym zamówieniem zastanowię się kilka razy albo po prostu zmienię sklep...

e-Woman.nl2 January 2018, 18:06

Drogo "Ktosiu" Nie mamy w zwyczaju nie odpowiadać na maile lub zadzwonić, więc jeśli faktycznie uważasz że nie odpowiadamy na Twoje maile lub brakujący produkt jeszcze do Ciebie nie dotarł to skontaktuj się z nami telefonicznie- 0621965925.

Aga Lepek28 December 2017, 18:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wysyłce która nadeszła na drugi dzień teraz oczekuje kolejnej i ufam ze kolejne mnie nie rozczarują !
Pozdrawiam

Wioleta25 December 2017, 20:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!Szybka dostawa, produkty dobrze zabezpieczony!

Natalia22 December 2017, 20:28

Hej ja dostałam wiadomość że paczka miala byc dzis miedzy godz 11 a 15 i nic nie dostałam

Iga22 December 2017, 16:58

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem mega zadowolona ze współpracy bardzo sprawna dostawa oraz pomoc telefoniczna w momentach kryzysu :) jestem pewna ze będę stała klientka państwa sklepu i trzymam kciuki za otwarcie stacjonarnych :)

Ula22 December 2017, 1:33

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesylka zostala szybko dostarczona (do Holandii). Jestem bardzo zadowolona, polecam!

Patrycja20 December 2017, 20:57

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawialam już 3 razy i 3 razy pełna profeska. Paczka na czas,solidnie zapakowana.Zadnych problemów. Polecam jak najbardziej!!!

anna17 December 2017, 13:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawna przesyłka, towar dobrze zapakowany,polecam

Skrucha15 December 2017, 15:29

Zamówiłam kosmetyki 10 grudnia, dzisiaj jest 15ty I nawet nie dostałam linka do śledzenia przesyłki.

e-Woman.nl15 December 2017, 16:45

Wczoraj o 13:45 było wszystko aktualizowane i wysyłane. Proszę sprawdzić spam.

Patricia13 December 2017, 16:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamawiałam kilka razy I zawsze wszystko było w porządku. Szybka dostawa :)

Krawczyk12 December 2017, 17:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka z lampą doszła bardzo szybko (do Holandii)Jestem zadowolona

Marta11 December 2017, 13:07

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super! Przesyłka doszła w jeden dzień !

Zuzanna10 December 2017, 16:04

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłka doszła w ciągu 3 dni. Plus mały prezencik od firmy. Nie pierwszy raz zamawiam i na pewno nie ostatni. Solidna firma.

Klaudia10 December 2017, 13:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Wszystko super, wysyłka doszła na drugi dzień. Jestem bardzo zadowolona, na pewno nie ostatni raz robię tu zakupy.

Natalia7 December 2017, 15:21

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamówiłam w sobotę po południu a w środę już miałam zamówienie koło południa. Zadowolona

Zuzanna3 December 2017, 20:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam jestem bardzo zadowolona z zamowienia. Pierwszy raz tu zamowilam i napewno nie ostatni. W poniedzialek rano zamowiona paczka we wtorek nastepnego dnia juz mialam. Super i polecam

Martyna29 November 2017, 15:02

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Witam! Zamawiałam 20.11 dziś (29.11) dostałam paczke wszystko sie zgadza zgodnie z zamówieniem! pozdrawiam

Dominika28 November 2017, 21:12

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Bardzo szybka wysyłka. Jestem mega zadowolona z paczki. Dolozono również mały gratisik. Polecam

Anna27 November 2017, 18:54

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Przesyłkę dostałam extremalnie szybko do tego do jednej bazy dostałam kilka miłych gratisów. Polecam z czystym sumieniem!!!

Sandra27 November 2017, 15:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zamowienie 22.11 a dzis 27.11 i dalej nie wiadimo co zamowieniem, zadnej informacji na ten temat, po wyslaniu meila zapytaniem dostalam link do tej strony. Porazka

e-Woman.nl27 November 2017, 16:35

Pani Sandro. Zgodnie z regulaminem mamy 7 dni roboczych na dostarczenie produktów. Przykro nam ze czuje się Pani rozczarowana, ale można było tego uniknąć zapoznając się z regulaminem.

Webshop Directory

Categories