e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Ewelina7 July 2017, 16:14

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Zdecydowanie polecam, bardzo szybka przesyłka i dołączony gratisik

ewelina7 July 2017, 14:44

jestem bardzo zadowolona z usług, na pewno skorzystam ponownie :)

Asia6 July 2017, 13:51

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Korzystałam pierwszy raz, ale z całą pewnością nie ostatni. Jestem zadowolona zarówno z zamówionego towaru, jakości obsługi jak i z krótkiego czasu oczekiwania na przesyłkę. Serdecznie polecam

Sandra1 July 2017, 16:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka właśnie doszła, w idealnym momencie, bo czas na nowe pazurki

Iza29 June 2017, 21:17

Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Polecam!

Held29 June 2017, 12:52

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejne udane zakupy.Dziekuje i Polecam.

Held28 June 2017, 21:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Paczka dotarla bez problemu.Kontakt ze sprzedajacym super.Mila niespodzianka w postaci gratisow.Polecam

Bożena Bolt28 June 2017, 13:17

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawnie i szybko a dla osób czepialskich , czytać regulamin a będzie łatwiejsze zrozumienie dla obu stron .

Sandra26 June 2017, 22:00

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Niepotrzebnie się czepiacie, że paczka długo idzie jasno i wyraźnie jest napisane, że jeśli czegoś nie ma wysyłka może się przedłużyć... Ja czekam kilka dni i jest okej, nigdy nie miałam żadnego problemu. Kontakt jest bardzo dobry, telefon odbierają zawsze. Serdecznie polecam

Bożena Bolt25 June 2017, 20:19

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko sprawnie i jak obiecane tak słowo dotrzymane zostało , paczka dotarła i przyjaciółka zadowolona z prezentu . Polecam

Anna Ka.17 June 2017, 12:56

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko, sprawnie, super kontakt

Anna Ka.17 June 2017, 12:55

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybko, sprawnie, super kontakt

Aleksandra16 June 2017, 15:48

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Złożyłam zamówienie 5 dni temu.Paczka nie została wysłana.Zero kontaktu ze strony firmy.Niestety nie polecam.Szybciej by z Polski przyszła.

e-Woman.nl16 June 2017, 16:08

Pani Aleksandro! Od środy wysłałam do Pani 3 maile. Proszę zajrzeć do skrzynki pocztowej. Przytaczam również punkt regulaminu, który Pani zaakceptowała: " Czas dostawy uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie. W razie jego chwilowego braku status dostępności na stronie nie zmienia się, a dostawa może wydłużyć się od 5 do 7 dni roboczych."

Klaudia13 June 2017, 13:26

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Sprawa wyjasniona. Kontakt utrudniony przez mój błąd. Teraz tylko czekam na przesyłkę.

Klaudia13 June 2017, 13:14

Paczka zamówiona w środę, na stronie wciąż widnieje otrzymano płatność. Zero odpowiedzi na maila i na facebooku.

Joanna11 June 2017, 15:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Asia6 June 2017, 20:56

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka realizacja zamowienia. jestem bardzo zadowolona:) polecam!

Olga M.2 June 2017, 16:32

Dziękuję za piękną kartę kolorów. Prezent super. POLECAM

Malwina2 June 2017, 16:24

Szybka wysyłka. Wszystko ok. Polecam

Agnieszka2 June 2017, 14:44

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Ostatnio przesyłka trwała 7 dni. Troszkę za długo. Szkoda też że firma nie dorzuca żadnych gratisów tak jak ma to w zwyczaju firma Semilac :-(

Michalina30 May 2017, 23:16

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam, jestem zadowolona z obslugi i szybkiej wysylki. Pozdrawiam

Zofia30 May 2017, 20:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

To już moje któreś zamówienie i zawsze paczka jest szybko i z miłymi niepodziankami. Gorąco polecam!!!

Monika30 May 2017, 16:50

Bylo swieto w czwartek a w statusie pisalo ze paczka zostanie w czwartek wyslana.

Monika29 May 2017, 18:02

Na paczki trzeba dlugo czekac.
Moja miala byc wyslana w czwartek a do piero dzisiaj zostala wyslana i juz prawie 1,5 tyg bede czekac.

e-Woman.nl29 May 2017, 18:44

Przepraszamy, ale w czwartek w Holandii było święto.

Webshop Directory

Categories