e-Woman.nl

e-Woman.nlSatisfaction score: 4.9/5
13 votes, 1005 reviews

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

www.e-woman.nl




e-Woman.nl
StatusOpen: customers can view products and purchase them
Language, CurrencyDutch, Polish, Euro

Reviews

We found 1005 reviews.

Aleks Ce2 September 2017, 15:53

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super. Zamawiam ktorys raz i wszystko zgodne z zamowieniem. Chwilke czekalam na paczke ale nie dluzej niz 7dni roboczych. Polecam i zapewne zamowie jeszcze nie raz.

Agata van h.1 September 2017, 16:23

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam. Super produkty i szybka dostawa.

Kasia1 September 2017, 15:40

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Regularnie zamawiam z tej strony produkty, jestem bardzo zadowilona.za kazdym taz dostaje gratis. goraco polecam

Daria31 August 2017, 15:41

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Świetny sklep, mnóstwo asortymentu do wyboru i przede wszystkim szybka dostawa :-). Polecam

Natalia28 August 2017, 17:30

Dwa razy zamawiałam produkty na tej stronie i za każdym razem byłam pozytywnie zaskoczona. Zamówienie kompletne, szybka dostawa i do tego krówka w prezencie :) Bardzo przyjemna współpraca

Sobon26 August 2017, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona dostarczona paczka w danym dniu i szybko

O. Waroch22 August 2017, 11:38

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Następna paczuszka już u mnie. Expresowa wysyłka. Dziękuję raz jeszcze

Babalska19 August 2017, 13:08

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Super polecam produkty extra przesylka expresowa. Zamawiam już 2 raz zestaw i jestem mega zadowolona

Zosia18 August 2017, 23:06

Mega mega jeszcze raz mega!!! Super szybka dostawa, świetny kontakt ze sklepem. Świetne produkty, a lampa mnie urzekła

Roksana17 August 2017, 19:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam! Szybka dostawa i miły kontakt

Zosia16 August 2017, 15:03

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem mega zadowolona!!! Zakupiłam zestaw startowy z lampa led uv 24W. Jest super!!

Dagmara13 August 2017, 16:01

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko dostałam zamówione produkty. Napewno jeszcze nieraz złożę zamówienie. Polecam ten e-sklep z całego serca. Dziękuję za dołączone niespodzianki. Pozdrawiam

Daria8 August 2017, 13:00

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

100% zadowolenia

Sonja7 August 2017, 22:30

Dziękuję za reakcje, już sprawdzam :)

Sonja7 August 2017, 19:45

Dziewczyny jak robicie zamówienie i płacicie już za przesyłkę,dostajecie jakiegoś maila? Bo ja niestety żadnego nie dostałam..

e-Woman.nl7 August 2017, 21:35

Prosimy sprawdzić czy Pani konto jest zarejestrowane i potwierdzone w mailu. W razie problemu proszę o kontakt telefoniczny-zaradzimy sprawie :)

Murawska7 August 2017, 13:09

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam :) szybka dostawa i kompletne zamowienie.

Sonja5 August 2017, 22:37

Dopisze że dostawa na terenie Holandii.

Sonja5 August 2017, 22:36

Dziewczyny, polecacie mi ta stronę ? Chciałbym zamówić starter z Semilac, nie wiem czy ta strona jest wiarygodna, jeżeli tak to jaka drogę wysyłkowa wybieracie przy zamówieniu??? Pozdrawiam

B M3 August 2017, 13:37

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

jak zwykle super bez problemu :)) polecam

Nazar1 August 2017, 19:11

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Jestem bardzo zadowolona, szybka dostawa.

Ania30 July 2017, 15:26

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Szybka dostawa oraz dobry kontakt

Liesbeth24 July 2017, 13:10

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Erg tevreden over eerste bestelling. Ik had eerst een vraag over de producten en deze werd snel beantwoord. Jammer dat 1 van de producten toch niet op voorraad. Hopelijk wordt deze na geleverd. Maar ik zal zeker vaker bestellen op deze site.

Paulina19 July 2017, 13:30

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Polecam!

Iza18 July 2017, 22:28

Satisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction scoreSatisfaction score

Kolejne zamówienie i wszystko super!dziękuję za prezent.Polecam

Webshop Directory

Categories